x 


Fıçılı Roma Dondurma Reyonu

Kullananların tavsiyesi fıçılı roma dondurma satış reyonu modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla fıçılı roma dondurması reyonu toptan fiyat listesi fıçılı açık roma dondurması reyonu teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Fıçılı Roma Dondurma Reyonu UGR-UDM 2 MF AHŞAP: Pastanelerde açık roma dondurma satışı yapan pastane kafe ve alışveriş merkezlerinde kullanıma uygun fıçılı roma dondurma reyonudur - Fıçılı roma dondurma reyonu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 106.994,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Fıçılı Roma Dondurma Reyonu UGR-UDM 2 MF AHŞAP

* Soğutucu gaz: R290 çevreci gaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dış boyutlar GxDxY: 770x610x915- K 1020 mm
* Ambalajlı dış boyut GxDxY: 790x640x1050 mm
* Sıcaklık aralığı: -18/-28 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dondurma kazanı kapasitesi net/adet: 10/2 L
* 5 yıl garanti
* Tüm gövde poliüretan izolasyon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ahşap dış kaplama
* Özel tasarım fıçı kapakları
* İşletmenize şıklık katacak tasarım Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tekerlekli
* Ana kazan 304 krom paslanmaz sac
* Banko 304 krom paslanmaz sac Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tulumba 304 krom paslanmaz sac

Fıçılı Roma Dondurma Reyonu UGR-UDM 2 MF AHŞAP: Fıçılı dondurma reyonu modellerinden olan bu 2 adet 10'ar litrelik dondurma kovası olan fıçılı roma dondurma reyonunun ana kazanı, bankosu ve tulumbası 304 krom paslanmaz sacdan imal edilmiştir - Fıçılı roma dondurma reyonu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok