x 


Dondurma Fıçısı

Kullananların tavsiyesi dondurma satış fıçısı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla ahşap dondurma fıçısı toptan fiyat listesi dondurma fıçısı teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Dondurma Fıçısı UGR-UDM 6 MF AHŞAP: Pastanelerde dondurmacılarda çeşit çeşit dondurmayı sergileyip satabileceğiniz bu 6 dondurma hazneli ahşap kaplamalı dondurma fıçısı son derece kullanışlı ve kalitelidir - Dondurma fıçısı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 159.483,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dondurma Fıçısı UGR-UDM 6 MF AHŞAP

* Soğutucu gaz: R290 çevreci gaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dış ölçüler GxDxY: 1930x610x915 - K 1020 mm
* Ambalajlı dış ölçüler GxDxY: 1950x640x1050 mm
* Sıcaklık aralığı: -18/-28 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dondurma kazanı kapasitesi net/adet: 10/6 L
* 5 yıl garanti
* Tüm gövde poliüretan izolasyon Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ahşap dış kaplama
* Özel tasarım fıçı kapakları
* İşletmenize şıklık katacak tasarım Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tekerlekli
* Ana kazan 304 krom paslanmaz sac
* Banko 304 krom paslanmaz sac Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tulumba 304 krom paslanmaz sac

Dondurma Fıçısı UGR-UDM 6 MF AHŞAP: Pastanelerde yazlık yerde alışveriş merkezlerinde lunaparklarda ve yazlık yerlerde açık dondurma satışında kullanılan ahşap dış kaplamalı dondurma satış fıçısıdır - Dondurma fıçısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok