x 


Açık Dondurma Fıçısı

Profesyonel açık dondurma satışı fıçısı modelleri kaliteli ekonomik açık dondurma fıçısı fiyatları sanayi tipi açık dondurma fıçısı teknik şartnamesi uygun açık dondurma fıçısı fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Açık Dondurma Fıçısı UGR-UDM 3 MF AHŞAP: Dondurma dükkanlarında pastanelerde açık dondurma satışında kullanılan 3 dondurma kovalı açık dondurma fıçısıdır - Açık dondurma fıçısı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 118.864,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Açık Dondurma Fıçısı UGR-UDM 3 MF AHŞAP

* Soğutucu gaz: R290 çevreci gaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dış boyutlar GxDxY: 1060x610x915- K 1020 mm
* Ambalajlı dış boyut GxDxY: 1080x640x1050 mm
* Sıcaklık aralığı: -18/-28 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 124/130 kg
* Dondurma kazanı kapasitesi net/adet: 10/3 L
* 5 yıl garanti Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tüm gövde poliüretan izolasyon
* Ahşap dış kaplama
* Özel tasarım fıçı kapakları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İşletmenize şıklık katacak tasarım
* Tekerlekli
* Ana kazan 304 krom paslanmaz sac Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Banko 304 krom paslanmaz sac
* Tulumba 304 krom paslanmaz sac

Açık Dondurma Fıçısı UGR-UDM 3 MF AHŞAP: Fıçılı dondurma reyonlarından bu ahşap dış kaplamalı model tekerlekli açık dondurma fıçısı işletmenize şıklık katacak tasarımdadır - Açık dondurma fıçısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok