x 


Ahşap Kaplamalı Dondurma Fıçısı

Kullananların tavsiyesi ahşap kaplamalı dondurma fıçısı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla ahşap kaplamalı dondurma fıçısı toptan fiyat listesi ahşap kaplamalı dondurma fıçısı teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Ahşap Kaplamalı Dondurma Fıçısı UGR-UDM 4 MF AHŞAP: Açık dondurma satışı yapan pastanelerde kafelerde alışveriş merkezlerinde ve dondurma dükkanlarında kullanılan ahşap kaplamalı model dondurma fıçısıdır - Ahşap kaplamalı dondurma fıçısı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 132.729,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ahşap Kaplamalı Dondurma Fıçısı UGR-UDM 4 MF AHŞAP

* Dış boyutlar GxDxY: 1350x610x915- K 1020 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ambalajlı dış boyut GxDxY: 1370x640x1050 mm
* Dondurma kazanı kapasitesi net/adet: 10/4 L
* R290 çevreci gaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 5 yıl garanti
* Tüm gövde poliüretan izolasyon
* Ahşap dış kaplama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel tasarım fıçı kapakları
* İşletmenize şıklık katacak tasarım
* Tekerlekli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ana kazan 304 krom paslanmaz sac
* Banko 304 krom paslanmaz sac
* Tulumba 304 krom paslanmaz sac Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ahşap Kaplamalı Dondurma Fıçısı UGR-UDM 4 MF AHŞAP: Fıçılı model dondurma tezgahlarından olan bu ana kazan, banko ve tulumbası 304 krom paslanmaz sacla imal edilmiş dondurma fıçısının dışı ahşap kaplamalıdır - Ahşap kaplamalı dondurma fıçısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok