x 

Garanti kapsamı...

 

Mutfakmerkezi.com da satılan tüm ürünler, orjinal olup spot ürünler olmadığından üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi bütün ürünler için en az 2 yıl olup, bazı ürünlerimizde 2 yıl üzeri garantimizde vardır.

Garanti koşullarında Sanayii ve Ticaret Bakanlığımızın standart uygulaması geçerli olup, basit anlamda; Vurma, kırma, kullanıcı hatası, yanlış kullanım, maksada uygun olmayan kullanım şekli ve elektrik tesisatı dengesizliği, su tesisatı dengesizliği ve uygun olmayan çalışma ortamından kaynaklanan arızalar garanti dışındadır.

Yedekparça Bulundurma...

Mutfakmerkezi.com da sunulan; yerli malı ve ithal malı bütün ürünlerin yedek parçaları, faydalı kullanım süreleri boyunca (genellikle 10-15 yıl) stoklarımızda mevcuttur. Bu bakımdan 10-15 yıl boyunca yedekparça sıkıntısı çekmeyeceğini garanti edebiliyoruz, üstelik bu hakkınız Sanayii ve Ticaret Bakanlığımızın size sağlamış olduğu standart bir uygulamadır. Bu bakımdan diğer satıcılardan da aynı hakkınızı arayabilirsiniz.

Bizden satın almadığınız başka markaların yedekparçaları...

Diyelim ki Mutfakmerkezi.com dan satın almadığınız; yerli malı veya ithal bir markanın üreticisine, satıcısına ulaşamıyor veya ulaşıp da yedek parçasını bulamıyorsunuz, bizi arayın sorununuza çözüm bulmaya çalışalım, binlerce ürün kategorisindeki yedekparça stoğumuzdan ihtiyacınızı karşılamaya çalışalım... 0212 2370749

Dürüst iş yapmaya çalışıyoruz...

Endüstriyel Mutfaklarda kullanılan aklınıza gelebilecek bütün ürünlerin toplandığı bu sitenin yapılma amacı; dürüst, güvenilir, kullanıcının memnuniyetini 1. derecede önemli gören, kaliteli, satış ve satış sonrası destek hizmetlerinde mükemmeliyeti amaçlayan ürünleri kullanıcılara en az 2 yıl gerçek garantili olarak arz etmedir.

Yorumlar (3)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba siteniz üzerinden davlumbaz fan pervanesi sipariş vermek istiyorum termikel marka salyangoz davlumbaz motoruna uyum sağlar mı?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Hayırlı calışmalar dükkanımda sennur tost makinesi var yayı üst kapağını tutmuyor artık ve birazda sağ tarafı eğik duruyor ne yapılması gerek, birtane daha almak istiyorum makinadan artı olarak

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Uğur bey, senur tost makinenizin yayı ve eğik parçanın değişimi için tost makinenizin servisimize gelmesi gerekmektedir. Sıfır tost makineleri ürünlerimizin bilgilerini özelliklerini ve fiyatını https://mutfakmalzemeleri.com/endustriyel-pi...

Merhaba Uğur bey, senur tost makinenizin yayı ve eğik parçanın değişimi için tost makinenizin servisimize gelmesi gerekmektedir. Sıfır tost makineleri ürünlerimizin bilgilerini özelliklerini ve fiyatını https://mutfakmalzemeleri.com/endustriyel-pisiriciler/tost-makinalari adresinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca tost makineleri ile ilgili satış-servis-yedek parça sorularınızı 0212 2370749-2370750-2370751-2370759 numaralı telefonlara sorabillir veya bize yazabilirsiniz.

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok