x 


Tekli Şerbet Makinesi

Tekli Şerbet Makinesi:Tekli şerbet makinesi pastanelerde,kafelerde,lokantalarda,büfelerde şerbet ve ayran soğutmaya yarayan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir tekli şerbet makinesidir - Satış telefonu 0212 2370749
Tekli Şerbet Makinesi S40.DY :Tekli şerbet makinesi pastanelerde, kafelerde, lokantalarda, büfelerde şerbet ve ayran soğutmaya yarayan son derece kaliteli, sağlam, güvenilir tekli şerbet makinesidir. Tekli şerbet makinesi ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu tekli şerbet makinesi haricinde diğer şerbet makinelerimizle ilgili bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz - Tekli şerbet makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.969,51 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tekli Şerbet Makinesi S40.DY

 - Hazne kapasitesi; 40 litre- Tekli şerbet makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Makine ağırlığı; 24 kg

 - Makine genişliği; 450 mm

 - Makine yüksekliği; 810 mm

 - Makine derinliği; 450 mm

 - Sıcaklık aralığı; +3...+10 °C

 - Enerji tüketimi; 4,30 kWh - Tekli şerbet makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Soğutma gücü; 800 W

 - Kolili ağırlığı; 25,9 kg

 - Koli genişliği; 465 mm

 - Koli yüksekliği; 850 mm

 - Koli derinliği; 465 mm

 - Besleme voltajı; 230V 50Hz - Tekli şerbet makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Opsiyonel voltaj; 220V 60Hz

Tekli Şerbet Makinesi S40.DY :Tekli şerbet makinesi pastanelerde, kafelerde, lokantalarda, büfelerde şerbet ve ayran soğutmaya yarayan son derece kaliteli, sağlam, güvenilir tekli şerbet makinesidir. Tekli şerbet makinesi ile ilgili detaylı bilgi almak için ya da bu tekli şerbet makinesi haricinde diğer şerbet makinelerimizle ilgili bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz - Tekli şerbet makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok