x 


Tekli Şerbet Soğutucu

Kullananların tavsiyesi tekli uğur şerbet soğutucu modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla tekli şerbet soğutucu toptan fiyat listesi tekli şerbet soğutucu teknik şartnamesi uğur limonata ayran meyve suyu soğutma makinası üreticisi telefon 0212 237
Tekli Şerbet Soğutucu Modelleri UGR-USM 19 SARI: Kafelerde büfelerde kantin ve pastanelerde soğuk şerbet satışında kullanılan tek kavanozlu şerbet soğutucudur - Tekli şerbet soğutucu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.235,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tekli Şerbet Soğutucu UGR-USM 19 SARI

* Genişlik: 35,2 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 40,2 cm
* Yükseklik: 72 cm
* İklim sınıfı: 4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R134a
* Sıcaklık aralığı: +5/+10 °C
* Ağırlık: 18/20 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
* Marka uygulaması yapılabilen şeffaf hazne Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapılabilmesine imkan verecek şekilde ayrılabilen parçalar

Tekli Şerbet Soğutucu UGR-USM 19 SARI:Son derece şık şerbet makinelerinden olan bu sarı gövdeli tekli şerbet soğutucu +5/+10 °C arasında soğutma yaparak çalışır - Tekli şerbet soğutucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok