x 


Nostaljik Elektrikli Gazlı Bakır Çay Ocağı

En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Nostaljik Elektrikli Gazlı Bakır Çay Ocağı ANKFO1:Çay dağıtımı, çay servisi veya çay satışı yapan; kahvehaneler, büfeler, kafeteryalar, çay ocakları bu ürün tam size göre. Isı tasarrufuyla ödediğiniz parayı çok kısa sürede çıkartarak, çay kazanının fiyatını amorti edebileceksiniz - Nostaljik elektrikli gazlı bakır çay ocağı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 24.948,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Nostaljik Elektrikli Gazlı Bakır Çay Ocağı ANKFO1

 * Hem elektrikli hem de gazlı, bakır çay kazanının dışı işlemeli bakır kaplamalıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Aynı şekilde; doğalgazla veya tüp gazla çalışma esnasında, kaynayan su sıcaklığını sabit tutmak için gaz alevini otomatik kısan ve otomatik açan termostatlı gaz kumanda sistemi vardır
 * Bu hem elektrikli hem gazlı çay kazanını tüpten doğalgaza, doğalgazdan tüple çalışır hale dönüşümünü yapmak gayet kolaydır
 * Bakır çay kazanı; az elektrik, az gaz yakar, yakıtta cimridir, kesenizin dostudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Ergonomik ve şık görünümlü üretilmiş olan elektrikli - gazlı bakır çay kazanı her mekana uyum sağlar, çalıştırıldığı mekanlara nostaljik ve hoş bir görünüm katar
 * Bakır çay kazanının bol ve ucuz parçaları yedek parça deposu stoklarında daima mevcuttur

Nostaljik Elektrikli Gazlı Bakır Çay Ocağı ANKFO1:Çay dağıtımı, Çay Servisi veya Çay satışı yapan; Kahvehaneler, Büfeler, Kafeteryalar, Çay Ocakları... Bu ürün tam size göre... Isı Tasarrufuyla ödediğiniz parayı çok kısa sürede çıkartarak, çay kazanının fiyatını amorti edebileceksiniz. Diğer tek duvarlı çay kazanlarına göre; içerisindeki suyu çok çabuk ısıtacağından çay servisiniz hızlanacak, vakit kaybetmeyeceksiniz.... Hem elektrikle hem de gazla çalışan bakır çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Soru ve Cevapları (1)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Arkadaşım merhaba

Bu, DELI TEA PROCESSING MACHINES'ten Chois, biz dünya çapında ünlü bir çay işleme makineleri üreticisiyiz, web sitenizden çay ile ilgili işler yaptığınızı da öğrendim.

Çay plantasyon yönetim ekipmanı (çay yolma makinesi, çay...

Arkadaşım merhaba

Bu, DELI TEA PROCESSING MACHINES'ten Chois, biz dünya çapında ünlü bir çay işleme makineleri üreticisiyiz, web sitenizden çay ile ilgili işler yaptığınızı da öğrendim.

Çay plantasyon yönetim ekipmanı (çay yolma makinesi, çay ağacı düzeltici, vb.), Çay birincil işleme ekipmanı (soldurma, sabitleme, yuvarlama, fermantasyon, kurutma, eleme) ve çay paketleme ekipmanı (çay) üreten üç çay işleme makinesi fabrikamız var. poşet paketleyici, piramit / üçgen poşetler, daldırma çay poşetleri)

Ayrıca, makinelerin sizin için yüksek kaliteli çay yapabilmesi için, farklı fabrikaların farklı makinelerin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çay işleme makineleri hizmetleri sunuyoruz.

Oolong çayının doğum yerindeki fabrikamız - Anxi, Çin, onlarca yıllık geliştirmeden sonra, böylece ekipmanımız çay üretimine mükemmel bir şekilde uyabilir.

Onlarca yıllık iyileştirmeden sonra, makinemiz piyasadaki en çok satan ekipman haline geldi. Avrupa'da pazarın% 70'inden fazlasını işgal ediyoruz. Çay kalitenizi daha üst seviyeye çıkaracağımızdan eminiz!

Günlük çıktınız 10 kg veya 10 ton olursa olsun size en uygun makineyi önerebiliriz。

Modern çay üretim ekipmanlarıyla ilgileniyorsanız, lütfen bana cevap verin, size en son broşürümüzü göndereyim.

Piyasadaki en eksiksiz çay üretimi bilgi belgelerini derledik.

Eğer ilgileniyorsanız, bunları ücretsiz olarak sağlayabiliriz Ayrıca web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://tr.delijx.com, daha ilginç çay işleme makineleri bulacaksınız.

Chois (General manager)

Devamını oku
Henüz burada soru-cevap yok