x 


Ce li Doğalgazlı Tost Makinası

En kaliteli gazlı elektrikli endüstriyel tost makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Ce li Doğalgazlı Tost Makinası R121B :Dönerciler için profesyonel ce li doğalgazlı tost makinası fiyatları kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ce li doğalgazlı tost makinası modelleri fast food restoranlar için endüstriyel ce li doğalgazlı tost makinası teknik şartnamesi okul kantinlerinde kullanılan ce li doğalgazlı tost makinası fiyatı özellikleri ce li doğalgazlı tost makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.138,25 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ce li Doğalgazlı Tost Makinası R121B

* 20 dilimliktir - Ce li doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün Ölçüleri: 50x43x27 cm
* Ağırlık: 29 kg
* Güç: 1720 Kcal
* Pişirme Yüzeyi Ölçüsü: 46x27 - Ce li doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sanayi tipidir
* Aynı anda 10 adet standart kare ekmek tost pişirebilir
* Doğalgaz ve LPG'li (Tüplü) modeli mevcuttur (Sadece alttan yanışlıdır)
* Sık kullanım için en iyi performansı verir - Ce li doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik kasa
* Isı yalıtımlı plastik saplar
* Hızlı ısınarak enerji tasarrufu sağlar
* CE belgelidir - Ce li doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ce li Doğalgazlı Tost Makinası R121B :Endüstriyel doğalgazla çalışan CE belgeli ve GAZMER onaylı tost makinaları bölümündeki bu doğalgazlı tost makinası gayet kaliteli ve kullanışlı bir tost makinasıdır. Tost makinası yedek parçaları bolca mevcuttur - Ce li doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok