x 


Ce Belgeli Doğalgazlı Tost Makinası

En kaliteli gazlı elektrikli endüstriyel tost makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Ce Belgeli Doğalgazlı Tost Makinası R121A :Kafeler için profesyonel ce belgeli doğalgazlı tost makinası fiyatları büfelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ce belgeli doğalgazlı tost makinası modelleri tost yapmak için endüstriyel ce belgeli doğalgazlı tost makinası teknik şartnamesi kantinlerde kullanılan ce belgeli doğalgazlı tost makinası fiyatı özellikleri ce belgeli doğalgazlı tost makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.432,08 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ce Belgeli Doğalgazlı Tost Makinası R121A

Gazlı Gazmer Onaylı Tost Makinası - CE li Doğalgazlı Tost Makinası

* 16 dilim kapasitelidir - Ce belgeli doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün Ölçüleri: 45x44x27 cm
* Ağırlık: 20,3 kg
* Güç: 1550 Kcal
* Pişirme Yüzeyi Ölçüsü: 37x24 - Ce belgeli doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sanayi tipidir
* Aynı anda 8 adet standart kare ekmek tost pişirebilir
* Doğalgaz ve LPG'li (Tüplü) modeli mevcuttur (Sadece alttan yanışlıdır)
* Sık kullanım için en iyi performansı verir - Ce belgeli doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik kasa
* Isı yalıtımlı plastik saplar
* Hızlı ısınarak enerji tasarrufu sağlar
* CE belgelidir - Ce belgeli doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Ce Belgeli Doğalgazlı Tost Makinası R121A :Endüstriyel doğalgazla çalışan CE belgeli ve GAZMER onaylı tost makinaları bölümündeki bu doğalgazlı tost makinası gayet kaliteli ve kullanışlı bir tost makinasıdır.Tost makinası yedek parçaları bolca mevcuttur - Ce belgeli doğalgazlı tost makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

manisada servisi varmı?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Tost makinasının Manisa'da servisi vardır

Henüz burada soru-cevap yok