x 


Alüminyum Wok Tencere

Fabrikasından kaliteli alüminyum wok tencere modelleri wok tencere üreticileri toptan siyah wok tencere satış listesi kapaklı wok tencere fiyatlarıyla alüminyum wok tencere satıcısı
Alüminyum Wok Tencere A 142 36: Asya mutfaklarında sıklıkla tercih edilip kullanıla, alüminyumdan imalatı yapılmış 36 santim çapındaki wok tencere modellerindendir. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.964,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alüminyum Wok Tencere A 142 36

- 3 mm kalınlığında alüminyum gövdeye sahiptir.

- Perçinli paslanmaz kulplar ve profesyonel yapışmaz kaplaması bulunur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Her çeşit et ve sebze pişirebileceğiniz etlerinizi, deniz mahsullerini, çeşitli hamur işlerini, haşlama, kavurma ve kızartma yapabileceğiniz tencere tava karışımı bir modeldir.

- Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

- Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

- Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok