x 


Alüminyum Wok Tava

Üreticisinden kaliteli alüminyum wok tava modelleri wok tava üreticileri toptan tava satış listesi yapışmaz tava fiyatlarıyla alüminyum wok tava satıcısı
Alüminyum Wok Tava A 110WK 24: İndüksiyon uyumlu, 3,5 mm gibi ideal bir gövde kalınlığına, iç/dış profesyonel yapışmaz kaplamaya ve gövdeye özel alaşım perçinlerle sabitlenmiş ve patentli, ergonomik, boyalı çelik saplara sahip 24 santim çapındaki bu tava, tabanına yüksek tonajlı pres ile yerleştirilen manyetik çelik disk ile artık indüksiyon ocaklarda da kullanılabilmektedir. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.182,06 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Alüminyum Wok Tava A 110WK 24

- Mükemmel yapışmaz özellikli iç kaplamaya sahiptir.

- Çizilmeye karşı dayanıklıdır.

- PFOA gibi zararlı maddeler içermez. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.

- İnce bir tabaka halinde sıvı yağ dökünüz, bir müddet bekletiniz ve siliniz.

- Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

- Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

- Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.

- Bulaşık makinesinde yıkamayınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok