x 


32 cm Wok Tavası

İmalatçısından kaliteli 32 cm wok tava modelleri uygun 32 cm wok tava fabrikası fiyatı üreticisinden toptan wok tava satış listesi 32 cm wok tava fiyatlarıyla 32 cm wok tava satıcısı kampanyalı
32 cm Wok Tavası A 111WK 32: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel 32 cm wok tavası modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından 32 cm wok tavası fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.393,38 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

32 cm Wok Tavası A 111WK 32

 * Ölçü: 32 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 3,5 mm

 * Yükseklik: 95 cm

 * Kapasite: 5,31 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık: 1,54 kg

 * Yuvarlak, Wok Tava

 * Alüminyum Gövde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çelik Sap, AG2 Alaşım Perçin

 * Düz Taban

 * Siyah Non-Stick 2 Kat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

32 cm Wok Tavası A 111WK 32: Az yağ ve yüksek ısıda pişirme imkanı sunan 32 santimlik wok tavası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok