x 


Kireç Çözücü

İmalatçısından bulaşık yıkama makinaları için en kaliteli kireç çözücüleri sanayi tipi bardak yıkama makinesi için en uygun kireç çözücü toptan kireç çözücü satış listesi kireç çözücü fiyatlarıyla bidonlu kireç çözücü kimyasalı satıcısı 0212 2370749 Ayrı
Kireç Çözücü MG 205-5:Sanayi tipi bulaşık makinaları için profesyonel kireç çözücü fiyatları bardak yıkama makinelerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kireç çözücü modelleri fiyotin bulaşık yıkama makineleri için endüstriyel kireç çözücü teknik şartnamesi 1000-2000 tabaklık konveyörlü bulaşık yıkayıcılarında kullanılan kireç çözücü fiyatı özellikleri kireç çözücüyle makine bakımı nasıl yapılır temizlenir bulaşık makinesi kireç çözücüsü nasıl kullanılır ayarlanır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 254,69 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kireç Çözücü MG 205-5

Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makinesi Kireç Çözücü - Sanayi Tipi Otomatik Bulaşık Makinesi Kireç Çözme Maddesi

Bu Endüstriyel Bulaşık Makinesi Kireç Çözücüsü bulaşık makinesi içindeki kireçleri, protein artıklarını temizler

İnsan sağlığına önem veren ve çevre dostu özellikte üretilmiştir.
Bu kireç çözücüsü 1. sınıf kalitedir.

Ürün 5 litredir.

Kireç Çözücü MG 205-5:Endüstriyel kireç çözme kireç temizleme maddesi,paslanmaz yüzeylerdeki kireç kalıntılarını kireç izlerini kireç artıklarını temizler,protein kalıntılarını çözer,kireç temizleme suyuna karıştırır - Endüstriyel kireç çözücü satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri: Makine içerisindeki kireç birikimlerini çözerek temizlenmesini sağlar. Periyodik olarak kullanıldığı taktirde, bulaşık makinelerinde çoğalarak hastalıklara ve gıda zehirlenmelerine yol açan bakterilerin, mantarların yok edilmesini sağlar. Benmari ve buharlı kazanlar gibi ekipmanlarda da kullanılarak enerji kaybını önler.

Uygulama: Makine içine su alınır 50’C65’ C’ye kadar ısıtılır.
Kireç Çözücü MG 205-5 eklenir. (1lt. suya 50-100 gr) kireç yoğunluğuna göre makine 20-30 dk. çalıştırılır. Daha sonra su boşaltılarak iyice durulanır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok