2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Portakal Sıkma Makinesi

İmalatçısından en kaliteli portakal sıkma makinesi modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Portakal Sıkma Makinesi JP.PR.02:Sanayi tipi portakal sıkma makinelerinden endüstriyel kullanıma toplu ve seri kullanıma uygun profesyonel portakal sıkma makinesi modellerinden olan bu portakal sıkma makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Portakal sıkma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.708,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Portakal Sıkma Makinesi JP.PR.02

* Ölçüler: 28x20x47 cm - Portakal sıkma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ağırlık: 9 kg
* Güç: 0.23 kw - Portakal sıkma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Kapasite: 340 lt
* 220 V - 980 d/dk devir gücü - Portakal sıkma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Sessiz, yüksek performanslı, enerji tasarruflu çalışma imkanı
* Paslanmaz çelik gövde ve sıkacak haznesi - Portakal sıkma makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Portakal Sıkma Makinesi JP.PR.02:Sanayi tipi portakal sıkma makinelerinden endüstriyel kullanıma toplu ve seri kullanıma uygun profesyonel portakal sıkma makinesi modellerinden olan bu portakal sıkma makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Portakal sıkma makinesi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

motorlu portakal sıkacağının kredi kartına taksitli satış imkanı var mıdır?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Motorlu portakal sıkma makinesi ve diğer bütün ürünlerimiz kredi kartına 9 ay taksitle satılmaktadır, arayabilirsiniz 0212 2370749

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...