x 


Ahşap Servant

Oteller için profesyonel ahşap hareketli servant modelleri lokantalarda servislerde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik ahşap servant fiyatları imalatçılarından sağlam ahşap servant satışı hareketli hizmet dolabı servant servis arabası fiyatları
Ahşap Servant AOR-413: Restoranlarda masaların peçete, masa örtüsü ve servis ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan servis arabaları modellerindendir. Profesyonel tekerlekli servant dolabı fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik hareketli servant arabası modelleri için endüstriyel tekerlekli ahşap servis arabası teknik şartnamesi kullanılan hareketli servant dolabı fiyatı özellikleri ahşap servant servis arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi tekerleklerinin sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Ahşap servant servis dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 20.637,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tekerlekli Ahşap Servant Servis Arabası AOR-413

* Ölçüler: En:48 Boy:84 Yükseklik:74 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ahşap gövdeli tasarımıyla şık görünür

* 6 bölümlü çatal bıçak rafı vardır

* İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ahşap Servant AOR-413: İmalatı kaliteli ahşaptan yapılmış restoran lokanta yemekhane ve otellerde kullanıma uygun servantlardan olan bu hareketli servant dolabı masaların peçete masa örtüsü ve servis ihtiyaçlarını karşılamakta kullanılır - Ahşap servant satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok