x 


Katlanır Paravan

İmalatçısından en kaliteli katlanır paravan modelleri en uygun katlanır paravan toptan katlanır paravan satış listesi katlanır paravan fiyatlarıyla katlanır paravan satıcısı telefonu 0212 2370750
Katlanır Paravan AOR-1950:Otel tipi konser salonu tiyatro salonu konferans salonu modeli paravanlardan bu katlanır paravan tekerlekli olması sayesinde kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar - Katlanır paravan satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 25.225,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Katlanır Paravan AOR-1950

* Ölçüler: E:35 B:235 Y:190 cm - Katlanır paravan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik boyalı katlanır profil iskelet
* Mdflam yüzey - Katlanır paravan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tekerlekli

Katlanır Paravan AOR-1950:Otel tipi konser salonu tiyatro salonu konferans salonu modeli paravanlardan bu katlanır paravan tekerlekli olması sayesinde kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar - Katlanır paravan satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok