x 


Paslanmaz Wok Tava

İmalatçısından paslanmaz wok tava modelleri wok tava fabrikası fiyatı üreticisinden toptan alüminyum tava satış listesi çelik tava fiyatları yuvarlak tava satıcısı
Paslanmaz Wok Tava A 107WK 26: Paslanmaz wok tava paslanmaz çelik yapısıyla uzun yıllar dayanıklıdır. Tabanlı çelik serisinden olup indüksiyonlu ocaklara uyumludur. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.026,08 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Wok Tava A 107WK 26

*Tabanlı Çelik Serisinden yuvarlak wok tava 304 paslanmaz çelik yapısı AG2 alaşım perçinlenmiş  304 paslanmaz çelik sap düz taban ve indüksiyonlu ocaklara uyumlu özellikleriyle tercih edilen ürünlerdendir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

ÜRÜN TANIMI

*1 mm kalınlığında 304 Kalite Paslanmaz Çelik gövdesi ile hem sağlam hem de sağlıklı kullanıma uygundur *Turbo Kapsül taban sayesinde İndüksiyon ocaklara uyumludur *Farklı renk alternatifleri ile silikonlu saplar HACCP kurallarına uygundur *Saplar gövdeye özel alaşımlı perçinlerle sabitlendiğinden çok sağlam ve uzun ömürlüdür.

*Gazlı ocaklarda da kullanılabilir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok