x 


Kapaklı Wok Tencere

İmalatçısından kaliteli kapaklı wok tavaları modelleri kapaklı derin tava fabrikası fiyatı üreticisinden toptan kapaklı derin tencere satış listesi 28 cm kapaklı wok tava fiyatlarıyla 28 cm derin tava satıcısı kampanyalı
Kapaklı Wok Tencere Çeşitleri A 142 28: Kapaklı wok tava modellerinden olup kaliteli malzemeden yapılmıştır. 28 cm derinliğinde düz taban ve alüminyum kapaktan üretilmiştir. Her çeşit et ve sebze pişirebileceğiniz etlerinizi, çeşitli hamur işlerini, haşlama, kavurma ve kızartma yapabileceğiniz, tencere tava karışımı, bombeli kapaklı üründür. ürünle alakalı sorularınız fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.652,27 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kapaklı Wok Tencere A 142 28

- 3 mm kalınlığında alüminyum gövde, paslanmaz kulplar ve profesyonel yapışmaz kaplaması bulunur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Bu ürün bir çok pişirme işlerinizi sorunsuz yapmanızı sağlayacaktır.

- Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya zarar verir.

- Derin tavayı yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- 28 cm wok tavada metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.

- Yuvarlak wok tencerenin kapağı alüminyum malzemeden yapılmıştır. 

- Derin wok tava düz taban imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok