x 


--86 Derin Dondurucu

İmalatçısından kaliteli -86 derin dondurucuları modelleri hastanelere - 86 derin dondurucu dipfriz fabrikası fiyatı üreticisinden toptan eksi 86 derecelik patoloji derin dondurucusu satış listesi -86 deep freezer fiyatlarıyla -86 derin dondurucu satıcısı
-86 Derin Dondurucu Çeşitleri Üreticisi ULT 200: Profesyonel dayanıklı endüstriyel hastane tipi -86 derin dondurucu dipfriz modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından eksi 86 dereceye kadar soğutma yapan medikal derin dondurucu fiyatları ekonomiktir  proje@mutfakmalzemeleri.com -86 deep freezer
Satış fiyatı 10.499.998,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

-86 Derin Dondurucu ULT 200

ULT 200 (-86) Deep Freezer Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çalışma Aralığı -50 °C/ -86°C dir.

Net hacmi 288 litredir.

Cihaz kaskad soğutma sistemine sahiptir.

Kabin etrafını çevreleyen soğutucu borular statik doğrudan soğutma yöntemiyle iç kabin soğutulmaktadır.

5.5 Dokunmatik TFT ekrana sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Cihazın ekranında son 140 dakika ya ait sıcaklık/zaman grafiği görülebilmektedir.

Cihazda PT100 sıcaklık sensörü kullanılmaktadır.

Cihazın gürültü seviyesi 48 db’dir.

Cihazın iyi bir yalıtımı için poliüretan kalınlığı 120 mm’dir.

Cihazın iç ölçüleri(GxDxY) 670x595x1205 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Cihazın soğutucu akışkan gazı R404a/R508b

Cihaz üzerinde USB çıkışı bulunmaktadır. Kullanıcı USB üzerinden 10 yıl boyunca dolap derecelerini harici flash belleğe kaydedebilmekte ve bu verileri excel formatında PC’ye aktarabilmektedir.

2 yıl garanti kapsamındadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok