x 


Yuvarlak Şerbetlik

İmalatçısından en kaliteli yuvarlak şerbetlik modelleri en uygun oval limonata şerbetlik makinası toptan yuvarlak limonata ayran makinası satış listesi meşrubat soğutucu dispenseri fiyatlarıyla yuvarlak şerbetlik imalatçıları meyve suyu makinası satışı
Yuvarlak Şerbetlik S22.AB:Büfeler için profesyonel yuvarlak şerbetlik fiyatları organizasyonlarda kullanıma uygun kaliteli 22 litrelik yuvarlak limonata şerbetlik makinesi modelleri kafeteryalar için oval limonata ayran makinesi çeşitleri restoranlarda kullanılan meşrubat soğutucu dispenseri fiyatı özellikleri oteller için şerbetlik soğutma makinası fiyatı meyve suyu soğutma makinası satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 28.158,62 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yuvarlak Şerbetlik S22.AB

  22 litrelik panoramik, fıskiyeli soğuk içecek dispenseri;

* Hazne Kapasitesi: Darbeye dayanıklı, gıdaya uygun, polikarbonat haznenin 22 litrelik kapasitesi ve makinenin kompakt gövdesi, küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Makina Ağırlığı: 19.9
* Makina Genişliği: 350 mm
* Makina Yüksekliği: 752 mm - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Makina Derinliği: 405 mm
* Sıcaklık Aralığı: +3…+10 °C
* Enerji Tüketimi: 1,7 kW/24h - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma Gücü: 499 W
* Besleme Voltajı: 230V 50Hz
* Opsiyonel voltaj: 220V 60Hz - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli Ağırlığı: 21.8 kg
* Koli Genişliği: 400 mm 
* Koli Yüksekliği: 795 mm - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli Derinliği: 425 mm
* Dijital termostat sayesinde ısı derecesi kolayca ayarlanır, termostat belirlenen ısıyı korur 
* Geniş soğutma tabanı sayesinde içecek daha hızlı ve son damlasına kadar eşit soğur - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Klasik ürünlere göre %50’ye varan enerji tasarrufu sağlar
* Pratik musluk sistemi; tek el kullanılarak rahatça içecek alabilmeyi sağlar
* Geniş musluk hortumu hızlı dolum sağlar ve kolaylıkla sökülüp temizlenebilir - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Manyetik fıskiye sistemi sayesinde hazne içinde bulunan içeceğin alt motor bölümüne sızma riski ortadan kalkar, bu sayede motorun ömrü uzar
* Fıskiyenin eşit dağıtım özelliği sayesinde içecek azalsa bile iştah açıcı görsellik değişmez
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecek ile temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Polikarbonat hazne darbeye dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur
* Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatlıkla fark edilir

* Büfelerde limonata ayran makinası olarak kullanılan bu profesyonel 22 litrelik yuvarlak şerbetlik 2 yıl garantili satılmakta olup, yuvarlak şerbetlik yedek parçaları (motoru,haznesi,musluğu,damlalığı,hazne kapağı,termostatı, v.b. yuvarlak şerbetlik parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal yuvarlak şerbetlik yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yuvarlak Şerbetlik S22.AB:Yuvarlak şerbetlikler limonata ayran soğutma makineleri fıskiyeli limonata şerbetlik makineleri modellerinden bu ürün 35*75.2*40.5 cm ölçülerinde 22 litre kapasiteli dijital ısı termostatlı yuvarlak şerbetlik makinasıdır - Yuvarlak şerbetlik makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu yuvarlak şerbetliği büfe limonata ayran makinesi poğaça pide salonlarında şerbetlik soğutucu makinesi kafelerde fışkıyeli soğuk meşrubat makinesi olarak kullanabilirsiniz - Yuvarlak şerbetlik satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu yuvarlak şerbetlik satışı haricinde farklı modellerde ve farklı kapasitelerde limonata şerbetlik makinası satışımız da vardır - Yuvarlak şerbetlik satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir limonata şerbetlik makinası var ve arızalıysa veya limonata şerbetlik makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli limonata şerbetlik makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize limonata şerbetlik makinası bakımını onarılacak limonata şerbetlik makinası tamirini servisini yaptırabilir, limonata şerbetlik makinası yedek parçalarını satın alabilirsiniz - Profesyonel limonata şerbetlik makinası bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok