x 


Turuncu Şerbet Makinesi

Kullananların tavsiyesi turuncu şerbet makinesi modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla şerbet soğutma makinesi toptan fiyat listesi turuncu şerbet makinesi teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Turuncu Şerbet Makinesi UGR-USM 19 TURUNCU: Büfe, kantin ve kafelerde soğuk meşrubat, şerbet satışında kullanıma uygun turuncu renk şerbet makinesidir - Turuncu şerbet makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.235,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Turuncu Şerbet Makinesi UGR-USM 19 TURUNCU

* Genişlik: 35,2 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 40,2 cm
* Yükseklik: 72 cm
* İklim sınıfı: 4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R134a
* Sıcaklık aralığı: +5/+10 °C
* Ağırlık: 18/20 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
* Marka uygulaması yapılabilen şeffaf hazne Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapılabilmesine imkan verecek şekilde ayrılabilen parçalar

Turuncu Şerbet Makinesi UGR-USM 19 TURUNCU: Limonata şerbet soğutma makinalarından olan bu turuncu renkteki şerbet makinesi satışını yapacağınız meşrubatın soğuk muhafazasında kullanılır - Turuncu şerbet makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok