x 


Şerbet Sunum Makinesi

En uygun şerbet makinesi fiyatı garantisiyle kaliteli şerbet sunum makinesi çeşitleri profesyonel ve ekonomik şerbet soğutma makinesi markaları şerbet sunum makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370749
Şerbet Sunum Makinesi UGR-USM 19 GRİ: Kafelerde, büfelerde, kantinlerde, fuarlarda soğuk şerbet sunumunda kullanılan şerbet sunum makinesidir - Şerbet sunum makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.235,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Şerbet Sunum Makinesi UGR-USM 19 GRİ

* Genişlik: 35,2 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 40,2 cm
* Yükseklik: 72 cm
* İklim sınıfı: 4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R134a
* Sıcaklık aralığı: +5/+10 °C
* Ağırlık: 18/20 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Meşrubat için mükemmel sunum imkanı
* Marka uygulaması yapılabilen şeffaf hazne Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapılabilmesine imkan verecek şekilde ayrılabilen parçalar

Şerbet Sunum Makinesi UGR-USM 19 GRİ: Limonata şerbet soğutma makinalarından olan bu yuvarlak kavanozlu şerbet sunum makinesi meşrubatlarınız için mükemmel sunum imkanı sağlar - Şerbet sunum makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok