x 


Şerbet Makinesi

En uygun şerbet makinesi fiyatı garantisiyle kaliteli şerbet sunum makinesi çeşitleri profesyonel ve ekonomik şerbet makinesi markaları şerbet makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370759
Şerbet Makinesi UGR-USM 19 SİYAH: Kafelerde pastanelerde fuarlarda kullanılan siyah renk gövdeli meşrubat şerbet makinesidir - Şerbet makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.235,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Şerbet Makinesi UGR-USM 19 SİYAH

* Genişlik: 35,2 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derinlik: 40,2 cm
* Yükseklik: 72 cm
* İklim sınıfı: 4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R134a
* Sıcaklık aralığı: +5/+10 °C
* Ağırlık: 18/20 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz
* Meşrubat için mükemmel teşhir imkanı
* Marka uygulaması yapılabilen şeffaf hazne Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Temizlik işlemlerinin etkin bir şekilde yapılabilmesine imkan verecek şekilde ayrılabilen parçalar

Şerbet Makinesi UGR-USM 19 SİYAH: Meşrubat sunum ve satışında kullanılan +5/+10 °C sıcaklık aralığında çalışan yuvarlak kavanozlu şerbet makinesidir - Şerbet makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok