x 


Cam Potlu Filtre Kahve Makinesi

En kaliteli cam potlu filtre kahve makinesi modelleri en uygun cam demlikli filtre kahve makinesi toptan cam potlu filtre kahve makinesi satış listesi cam potlu filtre kahve makinesi fiyatlarıyla cam potlu filtre kahve makinesi satıcısı telefonu 0212 237
Cam Potlu Filtre Kahve Makinesi FCM-02:Kullananların tavsiyesi cam potlu filtre kahve demleme makinesi modellerinin en uygun satış fiyatlarıyla cam potlu filtre kahve makinesi toptan fiyat listesi cam kahve sürahili filtre kahve makinesi telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 19.628,42 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Cam Potlu Filtre Kahve Makinesi FCM-02

* Ölçüler: 215x385x460 mm - Cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 1400 W – 2000 W
* Voltaj: 220 / 240 V – 50/60 Hz
* Kapasite: 1,6 lt
* Ayrı ayrı kontrol edilebilen üst ve alt ısıtma tablaları - Cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su boşaltım vanası
* Kolay temizlenebilen, çıkarılabilir kahve haznesi
* Alt ve üst tablalarda maksimum 85 °C ısıtma
* Kağıt filtre ürünle birlikte verilmemektedir - Cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Cam Potlu Filtre Kahve Makinesi FCM-02:Kafelerde filtre kahve yapmakta kullanılan bu cam kahve potu olan 1,6 litre kahve demleme kapasiteli cam potlu filtre kahve makinesi lezzetli filtre kahveler yapmanıza yardımcı olacak demirbaşınız olacaktır - Cam potlu filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok