x 


La Cimbali Espresso Kahve Makinası

Bayisinden kaliteli la cimbali espresso kahve makinası modelleri kahve dükkanlarına kafelere en uygun 1-2-3 kollu la cimbali espresso kahve yapma makinası toptan fiyatıyla satış listesi bir iki üç tek gruplu cimbali makinesi bayisi
Kullananların tavsiyesi la cimbali espresso kahve makinası modellerinin en uygun satış fiyatlarıyla la cimbali espresso kahve makinası özel fiyat listesi la cimbali espresso kahve makinası teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
La Cimbali Espresso Kahve Makinası M39 DSTR RE DT/2:Espresso kahve yapmak için profesyonel la cimbali kahve makinası fiyatları meşhur kahveci dükkanlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik la cimbali kahve makinası modelleri latte yapmak için endüstriyel la cimbali kahve makinası teknik şartnamesi italyan kahvecilerinde kullanılan la cimbali kahve makinası fiyatı özellikleri cimbali makinası nasıl temizlenir espresso makinesi bakımı nasıl yapılır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 596.084,44 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

La Cimbali Espresso Kahve Makinası M39 DSTR RE DT/2

* Grup sayısı: 2 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik bağlantısı: 380 V ~ 3N
* Güç: 4,2 - 5 kW
* Ölçüleri: 855x570x597 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 86
* Otomatik espresso kahve makinesi
* Thermodrive sistemli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Patentli akıllı boyler teknolojisi (smart boiler technology) ısı kayıplarını minimuma indirir
* 2 standart buhar kollu
* 3 adet sıcak su seçeneği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 1 sıcak su musluklu
* Dijital göstergeli
* Makinenin yazılımını güncellemek ya da bilgisayarda yapılan formülleri makineye yüklemek için USB port girişi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Makine üzeri 3 ısı ayarlı fincan ısıtıcılı
* Titanyum gümüş rengi gövdeli
* Boyler kapasitesi: 10 litre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

La Cimbali Espresso Kahve Makinası M39 DSTR RE DT/2:La Cimbali espresso makinaları çift gruplu kahve makinelerinden M39 DSTR RE DT/2 model bu çift gruplu espresso kahve makinasının imalatı markası dünyaca ünlü italyan malı La Cimbali kahve makinaları fabrikası imalatı orijinal La Cimbali M39 DSTR RE DT/2 modeli kahve makinası 855x570x597 mm ölçüsünde iki gruplu tam otomatik fincan ısıtıcılı buhar kollu ve 10 litrelik su ısıtıcı boylerli su tankına sahip espresso kahve makinasıdır - 2 gruplu La Cimbali M39 DSTR RE DT/2 modeli espresso kahve makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok