x 


Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı

Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı kıraathanelerde, kafelerde, kahvelerde kullanılan son derece kaliteli çay ocağı satış telefonu 0212 2370749 - 2370750 - 2370751 - 2370759
Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı AEİÇK40:Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı kıraathanelerde,kafelerde,kahvelerde kullanılan son derece kaliteli çay ocağıdır - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 52.269,41 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı AEİÇK40

 * Bir şofben gibi çalışan cehennem tası sayesinde kazana soğuk su girse dahi, sürekli ve hızlı kaynar su sağlar - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış yapısı paslanmaz krom kaplamadır

 * Taş yünü ile izole edilmiştir. Kullanırken el yakmaz, ısı kaybını önler, tasarruf sağlar

 * CE belgeli ve 2 yıl garantilidir - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite(Maksimum): 56lt.- 2500brd.

*Ürün görseli fikir edinmeniz için koyulmuştur.Ürün 5 demliklidir. ( Resim temsilidir )

Tüplü Çay Kazanı Ekonomik Klasik Kahveci Tipi Çay Ocağı AEİÇK40:Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı kıraathanelerde, kafelerde, kahvelerde kullanılan son derece kaliteli çay ocağıdır - Tüplü çay kazanı ekonomik klasik kahveci tipi çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok