x 


Su Isıtma Makinesi

En kaliteli su ısıtma makinesi modelleri en uygun su ısıtma makinesi toptan su ısıtma makinesi satış listesi su ısıtma makinesi fiyatlarıyla su ısıtma makinesi satıcısı telefonu 0212 2370750
Su Isıtma Makinesi İ-2120:En uygun su ısıtma makinesi fiyatı garantisiyle kaliteli su ısıtma makinesi çeşitleri profesyonel ve ekonomik su ısıtma makinesi markaları su ısıtma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.886,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Isıtma Makinesi İ-2120

* Ölçüler: 30x34x50 cm - Su ısıtma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 4,50 kg
* Enerji: 220-230 v /50-60 HZ
* Güç: 1700 wat
* Kapasite: 120 bardak, 13 lt - Su ısıtma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Emniyet sistemli paslanmaz şok tüp rezistans
* CE Belgeli
* TSE Uluslararası standartlarda üretilmiş olup IEC 60335-2-15 ve 60335-2-47 raporuna sahiptir
* Gövde: 1.kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Cihazın su ve dem haznelerinin bulunduğu alandır - Su ısıtma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapak: 1.kalite paslanmaz çeliktir
* Altlık: Su ısıtma makinesinin elektrik aksanlarının olduğu bölümdür. Plastik olarak tasarlanmıştır
* Musluklar: Dayanıklı musluklardır. Özel olarak tasarlanmıştır
* Taşıma kulpları: Su ısıtma makinesinin taşınmasını kolaylaştırmak amaçlı tasarlanmıştır. Isı iletimi en aza indirgendiğinden taşıması kolaydır - Su ısıtma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sinyal lambası: Isıtıcıya bağlı olarak çalışmaktadır. Su gerekli ısıya ulaştığında duran soğuma anında devreye giren bölümdür. Cihazın çalışma durumunu kolayca gözlemleyebilirsiniz
* Otomatik ısı termostatı: Isı termostatı sayesinde suyun sıcaklığını sabit tutabilirsiniz
* Rezistans: Paslanmaz şok tüp rezistans kullanılmıştır
* Contalar: Cihazın montajında ısıya dayanıklı contalar kullanılmıştır. Bu şekilde en ufak su kaçağı görülmemektedir - Su ısıtma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su ısıtma makinesinin elektrik devrelerinde 300C sıcaklığa kadar dayanabilecek özel kablolar kullanılmıştır
* Suyu ısıtma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 13 litrelik su ısıtma makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, su ısıtma makinesi yedek parçaları (rezistansı,termostatı,altlığı,musluğu v.b. su ısıtma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal su ısıtma makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir su ısıtma makinesi var ve arızalıysa veya su ısıtma makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli su ısıtma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize su ısıtma makinesi bakımını onarılacak su ısıtma makinesi tamirini servisini yaptırabilir, su ısıtma makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel su ısıtma makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Su Isıtma Makinesi İ-2120:Paslanmaz çelik su ısıtma su kaynatma makinelerinden olan bu su ısıtma makinesi 13 litrelik model olup 8,16,23 ve 40 litrelik su ısıtma makinelerimiz de mevcuttur - Kaliteli paslanmaz çelik su ısıtma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok