x 


Su Isıtma Havuzu

İmalatçısından en kaliteli elektrikli su ısıtma havuzları modelleri sanayi tipi ısıtma ihtiyaçlarına en uygun özel ölçülerde su ısıtıcısı havuz üreticisi endüstriyel su ısıtma havuzu satış listesi paslanmaz çelik su ısıtma kazanı fiyatlarıyla inox krom r
Su Isıtma Havuzu PH 215X70X40:Ekonomik paslanmaz su ısıtma havuzu fiyatları fabrikasından endüstriyel inox krom su ısıtıcısı kazanı modelleri dayanıklı sanayi tipi rezistanslı inoks çelik su ısıtıcı havuzu elektrikli termostatlı su ısıtma kazanı teknik şartnamesi telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 48.386,82 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Isıtma Havuzu PH 215X70X40

* Su ısıtma havuzunun ölçüleri 215x70x40 cm.dir - Paslanmaz su ısıtma kazanı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcak su havuzunun İç ölçüleri 200x55 cm.dir
* İçerisine konulan suyu elektrikle ısıtır - Endüstriyel krom su ısıtma havuzu üretimi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tanesi 2500 watt gücünde çift ısıtıcı rezistansı vardır, toplamda 5000 watt elektrik çeker
* iki ayrı rezistansına ayrı ayrı 30-90 derece arasında ısı ayarı yapabileceğiniz 2 termostatı vardır - Sanayi tipi çelik sıcak su havuzu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik bağlantısı 2 adet topraklı kablosu olan fişle sağlanmıştır
* 304 kalitede 1 mm.kalınlığındaki paslanmaz çelikten üretimi yapılmıştır - İnox sıcak su kazanı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su ısıtma havuzunun tabanında (rezistansların üzerine konulan) bombe verilmiş delikli sacı vardır
* Bombesi olan delikli çakırtılabilir taban saçının kalınlığı 0.80 mm.dir - Endüstriyel sıcak su havuzu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüleri özel olarak verilmiş olup müşteri isteği doğrultusunda imalatı yapılmıştır

Su Isıtma Havuzu PH 215X70X40:Sanayi tipi su ısıtıcıları sıcak suyla şekillendirme havuzları modellerinden çift rezistanslı su ısıtma havuzunun imalatı paslanmaz krom çelikten endüstriyel su ısıtma havuzları fabrikası üretimi 5 kw gücünde iki termostatlı/kablolu su ısıtıcısı havuzudur - İnoks çelik su ısıtıcıları fabrikası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Tabanında su ısısının yukarı kolayca çıkabilmesi için delikli sacı olan sanayi tipi su ısıtıcısının özel ölçülerde değişik boylarda üretimini yapıyoruz - Endüstriyel paslanmaz sulu sistem su ısıtıcısı haznesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok