x 


Su Isıtıcı

Su ısıtıcı kafelerde, otellerde, yemekhanelerde, lokantalarda, çay ocaklarında, işyerlerinde kullanıma uygun son derece kullanışlı 6 litre kapasiteli pratik su ısıtıcıdır - Su ısıtıcı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Su Isıtıcı URT-IST 50 :Su ısıtıcı kafelerde, otellerde, yemekhanelerde, lokantalarda, çay ocaklarında, işyerlerinde kullanıma uygun son derece kullanışlı 6 litre kapasiteli pratik su ısıtıcıdır - Su ısıtıcı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.932,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Isıtıcı URT-IST 50

6 Litre Su Isıtıcısı

* Ebatlar: 20x34 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç(Watt): 1500
* Hacim(Lt): 6
* Gerilim(Volt): 230 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Akım(A): 6,5
* Koli Ebat(Cm): 29x29x41
* Hacim(m³): 0,035 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık(Kg): 2,5
* 304 Kalite paslanmaz çeliktir
* Otomatik, ayarlanabilir termostatlıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kulplar ısı yalıtımlıdır
* Su göstergesi mevcuttur
* Yekpare üretimdir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su damlama haznesi mevcuttur
* Temizlik: Kullanırken suyun kireç düzeyine göre en az haftada bir kez cihaz limon tuzu ile talimata uygun şekilde temizlenmelidir
* DİKKAT!!! Kesinlikle susuz çalıştırmayınız. Kireç sökücü olarak kesinlikle porçöz gibi kimyasal maddeler kullanmayınız. Kireçlenme ve susuz çalıştırma nedeniyle bozulan cihazlar garanti kapsamına girmez Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Su Isıtıcı URT-IST 50:Su haznesine üstten 4-5 cm boş kalacak şekilde su doldurunuz. Termostat düğmesini 100 dereceye getiriniz. Isıtıcının çalıştığını gösteren lamba yanacak ve yaklaşık 20-25 dakika sonunda su kaynayacaktır. Su kaynadıktan sonra termostat derecesini 70-80 dereceye alınız - Su ısıtıcı satışı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok