x 


Optik Yıkama Havuzu

Optik Yıkama Havuzu:Gözlük yıkama makineleri ısıtıcılı optik yıkama havuzlarından tamamı paslanmaz krom çelik saçla imalatı yapılmış olan optik yıkama havuzunun kapaklı çıkartılabilir 2/1-200 ölçüsünde küveti vardır.Optik yıkama havuzunun ısıtma sistemi
İmalatçısından en kaliteli optik yıkama havuzları modelleri özel üretim optik yıkama havuzu imalatı optik yıkama havuzu satış listesi ısmarlama optik yıkama havuzu fiyatlarıyla optik yıkama havuzu satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı optik yı
Optik Yıkama Havuzu OYH-59X71X33:Gözlük yıkama makineleri ısıtıcılı optik yıkama havuzlarından tamamı paslanmaz krom çelik saçla imalatı yapılmış olan optik yıkama havuzunun kapaklı çıkartılabilir 2/1-200 ölçüsünde küveti vardır.Optik yıkama havuzunun ısıtma sistemi 2 adet yuvarlak pleyt rezistansla çalışır ve optik yıkama havuzunun sıcaklık derecesi ısı ayarlı termostat vasıtasıyla ayarlanabilir.Optik yıkama havuzunu optikçiler sıcak suyla gözlük yıkama makinası gözlük camı temizleme küveti ısıyla gözlük kaplaması soyma havuzu olarak kullanırlar - Gözlükçüler optikçiler için özel ölçülü optik yıkama havuzu imalatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 22.274,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Optik Yıkama Havuzu OYH-59X71X33

Isıtıcılı Gözlük Yıkama Makinası - Optik Yıkama Havuzu

 * Optik yıkama havuzunun ölçüleri 59*71*33 cm.dir - Özel ölçülü optik yıkama havuzu imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * 2/1-200 ölçüsünde gastronom küveti olan optik yıkama havuzunun imalatı paslanmaz krom çelikten yapılmıştır
 * Optik yıkama havuzu alttan ısıtma yapan 1000 er wattlık 2 adet pleyt rezistansla ısıtılır - Özel ölçülü optik yıkama havuzu imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * 220 Voltluk elektrikle çalışan optik yıkama havuzunun çektiği toplam güç 2000 wattdır
 * Hijyenik tasarımı, çıkarılabilir havuzuyla optik yıkama havuzu kolay temizlenir - Özel ölçülü optik yıkama havuzu imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Optik yıkama havuzuna ısı ayarlı termostatıyla kumanda edilir
 * Üretimi kapaklı olarak yapılmış olan optik yıkama havuzu set üstü kullanıma uygundur - Özel ölçülü optik yıkama havuzu imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Optik Yıkama Havuzu OYH-59X71X33:Gözlük yıkama makineleri ısıtıcılı optik yıkama havuzlarından tamamı paslanmaz krom çelik saçla imalatı yapılmış olan optik yıkama havuzunun kapaklı çıkartılabilir 2/1-200 ölçüsünde küveti vardır.Optik yıkama havuzunun ısıtma sistemi 2 adet yuvarlak pleyt rezistansla çalışır ve optik yıkama havuzunun sıcaklık derecesi ısı ayarlı termostat vasıtasıyla ayarlanabilir.Optik yıkama havuzunu optikçiler sıcak suyla gözlük yıkama makinası gözlük camı temizleme küveti ısıyla gözlük kaplaması soyma havuzu olarak kullanırlar - Gözlükçüler optikçiler için özel ölçülü optik yıkama havuzu imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok