x 


15 Litrelik Sıcak Su Kazanı

Oteller için profesyonel 15 litrelik sıcak su kazanı modelleri lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik 15 litrelik sıcak su kazanı fiyatları imalatçılarından sağlam 15 litrelik sıcak su kazanı satışı
15 Litrelik Sıcak Su Kazanı R35:Otellerin ve açık büfe kahvaltı servisi yapan restoranların açıkbüfe tezgahlarında kullanılan sıcak su kazanı 160 bardak kapasitelidir - 15 litrelik sıcak su kazanı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.454,71 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

15 Litrelik Sıcak Su Kazanı R35

* 160 bardak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 15 litre
* Ölçüler: 325x320x470 mm
* Paket ölçüleri: 380x340x445 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 3,5 kg
* Güç: 2000 W
* 304 kalite paslanmaz krom çelikten imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar
* Hijyenik ve dayanıklıdır
* Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kulpları ısı yalıtımlıdır
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır
* Paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar

15 Litrelik Sıcak Su Kazanı R35:160 bardak kapasiteli bu 15 litrelik su ısıtma kazanının imalatı 304 kalite paslanmaz krom çelikten yapılmıştır - 15 litrelik sıcak su kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok