x 


Çift Demlikli Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı

En kaliteli doğalgazlı çay makinesi modelleri en uygun fiyatlı doğalgaz veya elektrikle çalışan çift demlikli çay kazanı toptan fiyatına CE BELGELİ doğalgazlı çay makinesi satış listesi çaycılara çay demleme makinesi uygun fiyatlarıyla satışı
Çift Demlikli Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı G-PK2D:Çay ocaklarında, kahvehanelerde lezzetli çaylar demlemek, yanındaki küçük ocağıyla kahve pişirmek için profesyonel endüstriyel isteğe göre doğalgazlı veya elektrikli kullanılabilen iki demlik kapasiteli çay kazanı modellerindendir. Çay demleme makinesi gövdesinin üretimi kaliteli paslanmaz sacdan yapılan CE belgeli çay kazanı fiyatları ekonomiktir. Şebeke suyuna bağlanması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı su arıtma sistemine sahip sanayi tipi otomatik çay demleme makinası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu gazmer kaydı bulunan çay kazanı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Avrupa standartlarına uygun çay kazanıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 19.487,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çift Demlikli Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı G-PK2D

* Ölçüler: 770 X 450 X 670 mm
* Ağırlık: 19,5 kg
* Güç: 230 V/2000 w/6,5 kw
* Aynı anda elektrik ve gazla çalışabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Doğalgaz özelliği LPG'ye çevrilebilir
* Şebeke bağlantısından otomatik olarak su alır
* Termostat kontrollü sıcaklık ayarı 30 C° - 110 C° aralığındadır
* Gövdesi paslanmaz sacdan üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar
* Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar
* Hijyenik ve dayanıklıdır
* Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar
* Isıtıcıyı koruyan emniyet sistemi mevcuttur


* Elinizde böyle bir çay makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli doğalgazlı çay makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize çay makinesi bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, doğalgazlı elektrikli çay makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel doğalgazlı çay kazanı bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çift Demlikli Doğalgazlı ve Elektrikli Çay Kazanı G-PK2D:Kahvelerde kıraathanelerde çay ocaklarında çay tüketimi yüksek olan yerlerde kullanıma uygun çay kazanı çeşitlerinden aynı anda doğalgaz ve elektrikle çalışabilen iki demlik kapasiteli ve yan kısmındaki küçük ocak ile kahve pişirme imkanı da sunan çay makinesinin imalatı üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı çaydanlık çay kazanı modelidir - Doğalgazlı ve elektrikli çay makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok