x 


Elektrikli Gazlı Çay Ocağı Su Kazanı Bakır

Hem elektrikle hem de gazla çalışan su kazanı bakır çay ocağı kantinlerde, çaycılarda, çay bahçelerinde kullanılan 1500 bardaklık çay ocağıdır - 0212 2370749
Elektrikli Gazlı Çay Ocağı Su Kazanı Bakır AEGEK2000:Hem elektrikle hem de gazla çalışan su kazanı bakır olup kantinlerde, çaycılarda, çay bahçelerinde kullanılan 1500 bardaklık çay ocağıdır - Hem elektrikli hem gazlı içi bakır dışı boyalı çay ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 55.657,24 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Elektrikli Gazlı Çay Ocağı Su Kazanı Bakır AEGEK2000

 * İster sadece elektrikle, ister sadece gazla(doğalgaz & lpg) istenirse hem elektrik hem gazla kullanabilme özelliği vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Termostat sistemleri sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlar

 * Suyu otomatik olarak alır ve keser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İç yapısı bakırdır. Sağlıklı ve lezzetli çay için idealdir, uzun ömürlüdür

 * Bakır işlemeli ürünlerde kullanılan naif ve geleneksel motifler, eski Anadolu uygarlıklarından esinlenmedir ve estetik olarak benzersizdir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrikli Gazlı Çay Ocağı Su Kazanı Bakır AEGEK2000:Hem elektrikle hem de gazla çalışan bu hem doğalgaz ve tüp gaz hem de elektrikle çalışabilen çay ocağı hem yemekhanelerde hem de kantin ve fabrikalarda kullanıma uygundur - Elektrikli gazlı çay ocağı su kazanı bakır satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok