x 


El İşi Desenli Bakır Çay Kazanı

En kaliteli endüstriyel çay yapma makinalarının sanayi tipi çay ocaklarının otomatik çay yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
El İşi Desenli Bakır Çay Kazanı ABGÇK3000:Gaz yanış ayarını otomatik olarak ayarladığından çok hesaplı çok ekonomik bir çay kazanı olan bu bakır çay kazanı 5 demliklidir - El işi desenli bakır çay kazanı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 35.715,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

El İşi Desenli Bakır Çay Kazanı ABGÇK3000

 * Bakır işlemeli kaplama Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Yandan kahve gözlü
 * Otomatik su seviye kontrolü
 * LPG veya doğalgazla çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Az enerji tüketimiyle son derece ekonomiktir
 * Yanma esnasında ısıyı suya daha rahat iletmesi için özel tertibatlıdır
 * Kesenizin dostudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Bu sitedeki bütün ürünler gibi 2 yıl garantilidir

El İşi Desenli Bakır Çay Kazanı ABGÇK3000:El işi bakır işlemeli çay demleme kazanlarından olan bu 5 demlikli bakır çay kazanıyla 3000 bardağa kadar çay alabilirsiniz - El işi desenli bakır çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok