x 


Sebze Kesme Makinası

İmalatçısından en kaliteli sebze kesme makinaları modellerinin setüstünde sebze doğramaya en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı
Sebze Kesme Makinası USD-01:2 adet rende, 4 adet dilimleme bıçağı ve 1 adet parmak patates bıçağa sahip profesyonel endüstriyel sebze doğrama makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan tezgahüstü sebze kesme makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi sebze parçalama makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu saatte 300 kg kesim kapasiteli sebze kesme makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir bıçakları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Sebze kesme makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 38.186,65 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Setüstü Sebze Doğrama Kesme Makinası USD-01

 * Set üstü kullanım tasarımı sayesinde daha az yer kaplama
 * Kolay değiştirilebilen bıçaklar
 * Geniş besleme ağızları sayesinde yüksek kapasite ve verim
 * Hijyen ve gıdaya uygun kırılmaz diskler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Bakım gerektirmeyen kompakt dizayn
 * 2 adet rende
 * 4 adet dilimleme bıçağı
 * 1 adet parmak patates bıçağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Motor gücü: 0,25 Kw / 0,35 hp
 * Kapasite: 300 Kg / Saat
 * Net ölçüler: 35x60x40 cm
 * Ağırlık: 21 Kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Paket Ölçüsü: 36x63x47 cm
 * Ağırlık: 25 Kg
 * Hacim (m3): 0,1

* Sebzeleri kesme, doğrama makinesi olarak kullanılan bu profesyonel sebze kesme makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (motoru, diskleri, bıçakları v.b. sebze kesme makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal sebze kesme makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir sebze kesme makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel sebze kesme makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sebze Kesme Makinası USD-01:Tezgah üstünde kullanım imkanı sayesinde yerden tasarruf ettiren sebze kesme makinesi çeşitlerinden gıdaya uygun kırılmaz disklere sahip sebze doğrama makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz çelik malzemelerle yapılmış kullanışlı sebze kesme makinesi modelidir - Sebze kesme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok