x 


Parmak Küp Patates Yapan Sebze Parçalama Makinası

En kaliteli sebze doğrama parmak patates doğrama havuç rendeleme set üstü ayaklı sebze doğrama parçalama makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Parmak Küp Patates Yapan Sebze Parçalama Makinası R 652 V.V: Asenkron motora sahip bu sebze parçalama makinasını; her türlü karışımı yapıcı, sebze doğrayıcı, dilimleyici ve parmak patates doğrayıcı küp patates kesici olarak kullanabilirsiniz - Parmak küp patates yapan sebze parçalama makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 231.805,20 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Parmak Küp Patates Yapan Sebze Parçalama Makinası R 652 V.V.

Sebze Soğan Parçalama Küp Patates Parmak Patates Yapma Makinası - Parmak Küp Patates Yapan Sebze Parçalama Makinası

* Bu sebze parçalama makinasının markası kalitesi dünyaca bilinen ünlü Robot Coupedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bu makineyle sebze doğrama-dilimleme-parçalama-kesme işleri haricinde parmak patates yapma küp patates doğrama gibi kübik kuşbaşı kesme işlerini yapabilirsiniz
* Tek fazlı 230 V elektrikle çalışan soğan sebze parçalama makinasının motoru 1500 W gücünde ve hızı kesicide dakikada 300-3500 devir arasında, sebze doğrayıcıda ise 300 ile 1000 devir/dakikadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 7,5 litre paslanmaz çelik haznelidir
* Bıçaklar; tamamen paslanmaz çelik, çıkarılabilir ve ayarlanabilir düz bıçak kanatları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sebze doğrayıcı; 4,2 L yarımay oluk 58 mm çapında silindirik oluk
* Kereviz, lahana, salata, domates, v.s. gibi hacimli ürünlerle çalışmak için tam yuvarlak büyük hazne (yüzey 139 cm2) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Büyük oluk (Ø 58mm) uzun veya hassas sebzeler için
* Doğranmış, dalgalı kesim, sopa, rendelenmiş, cips ve Makedonya: tüm meyve ve sebze kesim için kullanılabilir disklerin tam aralık Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Parmak Küp Patates Yapan Sebze Parçalama Makinası R 652 V.V: Sebzeleri patatesleri kolay ve pratik bir şekilde doğramakta, parçalamakta kullanılan 7,5 litre kapasiteli parmak küp patates yapan sebze parçalama makinasıdır - Parmak küp patates yapan sebze parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok