x 


Ekmek Kesme Makinesi Bıçağı

Tamircisinden en kaliteli ekmek kesme makinesi bıçakları modelleri tost trabzon ekmeği kesme makineleri için dayanıklı ekmek kesme makinesi bıçağı toptan testere dişli ekmek kesme makinesi bıçağı fiyatlarıyla ekmek dilimleme makinesi bıçağı yedek parçala
Ekmek Kesme Makinesi Bıçağı Çeşitleri Ölçüleri Üreticileri EB 27 PC: Fırın ekmek dilimleyicileri için profesyonel ekmek kesme makinesi bıçağı fiyatları yemekhane ekmek doğrama makinelerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ekmek kesme makinesi bıçağı modelleri sanayi tipi ekmek dilimleme makinaları için endüstriyel ekmek kesme makinesi bıçağı yedek parçası Trabzon ekmeği kesicilerinde kullanılan ekmek dilimleme makinesi bıçağı fiyatı özellikleri tamiri francala ekmek kesme makinesi bıçağı bakımı temizliği nasıl yapılır tost ekmeği dilimleme makinası dişli bıçak fabrikası somun ekmek kesme makinesi bıçağı nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 134,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ekmek Kesme Makinesi Bıçağı EB 27 PC

Ekmek kesme bıçağı pimden pime 27 cm uzunluğundadır, cıvatası dahil tam boy uzunluğu 32 cm.dir - Fırın tipi ekmek kesme makinesi bıçakları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Özel yaylık çelikten imal edilmiştir, özel makinalarda bilenmiştir, kolay körelmez
Ekmek dilimleme makinesi bıçağı ; tırtırlı kesme ağzıyla ekmekleri rahat keser - Askeriye ekmek dilimleme makinası bıçağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekmek kesme makinelerinde kullanılmak için üretimi yapılmıştır
Pimleri ve bağlantı aparatları ekmek kesme makinesi bıçağının fiyatına dahil değildir - Dişli tip ekmek doğrama makinası bıçak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Her marka ekmek dilimleme makinesine uygun bağlantı pimleri için fiyat alınız

500 adet ve üstü ekmek dilimleyici bıçak siparişi için özel fiyat verilir arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ayrıca ekmek dilimleme makinelerinin tamiri bakımı servisi ve diğer ekmek kesme makinesi parçalarının ( motoru kayışı kasnağı anahtarı taraklı plastiği ekmek itme sacı ekmek iticisi ) satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekmek Kesme Makinesi Bıçağı EB 27 PC: Ekmek kesme makinesi için aşağı yukarı hareketlerle kesmek için üretilmiş bu tırtıllı bıçak özel yaylık çelikten imal edilip iyice bileylenmiştir. Dişli kesme ağızları güzelce bileyli bu ekmek kesme bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (1)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Teknik Servisinden Ekmek Kesme-Dilimleme Makinası Bıçağı Nasıl Sökülür Takılır Değiştirilir Videoları


Körelmiş Ekmek Doğrama-Kesme Makinesi Kesici Bıçak Sökülmesi Takılması Değişimi Tamircisi Videosu

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok