x 


10 Metrelik Sanayi Tipi Yer Gideri İmalatı

İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi yer kanalları modelleri en uygun fabrika tipi yer kanalı toptan endüstriyel yer kanalı satış listesi sanayi tipi atık su kanalı fiyatlarıyla sanayi tipi atık su gideri üretimi bulaşıkhane su gideri imalatı imalatı
İmalatçısından en kaliteli 10 metrelik sanayi tipi su gideri modelleri en uygun fabrika tipi yer kanalı toptan endüstriyel yer kanalı satış listesi çamaşırhane atık su kanalı fiyatlarıyla sanayi tipi atık su gideri üretimi bulaşıkhane su gideri üretimi
10 Metrelik Sanayi Tipi Yer Gideri İmalatı KY 30X1000:Fabrikalar için profesyonel sanayi tipi yer gideri fiyatları endüstriyel mutfaklarda kullanıma uygun kaliteli paslanmaz sanayi tipi yer kanalı modelleri endüstriyel çamaşırhaneler için sanayi tipi yer süzgeci çeşitleri ilaç üretim tesislerinde kullanılan soğuk hava depoları ve sevkiyat alanları için su atık kanalı fiyatı özellikleri paslanmaz sanayi tipi yer ızgarası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 60.197,26 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

10 Metrelik Sanayi Tipi Yer Gideri İmalatı KY 30X1000

 Standart sifonlu, yatay çıkışlı atık su kanalı;

* Kanal genişliği: 300 mm - 10 metrelik sanayi tipi yer gideri imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kanal boyu: 4 parça olmak üzere 1 adet 2464 mm 3 adet 2500 mm toplamda 10000 mm
* Petek tip ızgara ölçüleri:4 parça olmak üzere 1 adet 2482 mm 2 adet 2500 mm 1 adet 2518 mm
* En sığ nokta kanal yüksekliği: 50 mm
* En derin nokta kanal yüksekliği: 110 mm - 10 metrelik sanayi tipi yer gideri imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kanal tipi: Kademeli kanal, bir yönden çıkışlı çıkış yönünde %0,06 sabit eğimli
* Kanal üst ızgara tipi: Petek tipi (dış çerçevesi 1.50 mm, İç petek yapısı 1,20 mm kalınlıkta) çıkış ölçüsü dn70 pvc (çap 75mm)
* Koku tutma suyu derinliği: 40 mm - 10 metrelik sanayi tipi yer gideri imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Malzeme: Kanal, kapaklar ve üst ızgaraların iç petek yapıları 1,20 mm Üst ızgaraların dış çerçevesi 1,50 mm kalınlıkta olmak üzere komple aısı 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir

10 Metrelik Sanayi Tipi Yer Gideri İmalatı KY 30X1000:10 metrelik sanayi tipi yer gideri imalatı fabrika atık su kanalları endüstriyel atık su toplama ızgaraları modellerinden kaliteli sanayi tipi yer kanalının imalatı profesyonel yer giderleri fabrikası üretimi 95*200 mm çap ölçülü sifon havuzu olan 30 cm eninde 1000 cm uzunluk ölçüsünde(uzunluk 4 parçadan oluşmakta olup ölçüleri 1 adet 2464mm 3 adet 2500 mm) standart sifonlu yatay pvc atık su bağlantı borusu 75 lik su atık borusuna uyumlu paslanmaz fabrika atık su gideridir - 10 metrelik sanayi tipi yer gideri imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Sipariş esnasında bildirmek kaydıyla 100 lük atık su borusuna uygun olarak da imalatı yapılabilir - 10 metrelik sanayi tipi yer gideri imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu 10 metrelik sanayi tipi yer gideri satışı haricinde farklı ölçülerde ve farklı ebatlarda atık su kanalı imalatımız da vardır - 10 metrelik sanayi tipi yer gideri imalatı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Yer Gideri Teknik Şartnamesi

* Komple AISI304 (18/8 Cr-Ni) Kalite paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Sanayi Tipi Yer Gideri; Kanal (tava), sifon ve üst ızgaradan oluşmaktadır.

* Kanal (tava) ; 1,20 mm kalınlıkta malzemeden imal edilecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Boyu 750 mm ve daha kısa ürünlerde eğimsiz, 1000 mm ve daha uzun ürünlerde ise sifon (gider) yönünde kendi içinde eğimli üretilecektir
Kanal kademeli olarak bükülmek suretiyle üst ızgaranın hat boyunca oturacağı bir çerçeve oluşturulmuştur,
Tüm ek yerleri ve sifon montajı sızdırmaz yapıda argon-ark kaynağıyla düzenlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Kanalın betona ankrajını sağlamak üzere ankraj parçalarıyla zeminde yüksekliği ayarlamak için yükseklik ayar parçaları montaj edilmiştir.

* Sifon; tesisattan koku ve haşere gelmesine engel olacak yapıda dizayn edilmiştir.
Pvc veya pik boruya montaj edilecek şekilde paslanmaz boruyla düzenlenecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Tesisatta olası tıkanıklara müdahale edecek yapıda bakım kapaklı imalatı yapılacaktır.
Katı partiküllerin tesisata gitmesine engel olacak yapıda süzgeç sacı düzenlenmiştir.

* Sanayi Tipi Yer Giderinin üst ızgarasının üretimi; petek tipi üst ızgaranın dış çerçevesi 1,50 mm, iç petek yapısı 1,20 mm kalınlıkta, petek aralıkları 20*20 mm, her iki yüzden ve tüm birleşim noktalarında Argon-ark kaynaklı olarak düzenlenmiştir, kaynak işlemi sonrasında pasivasyona tabi tutularak temizlenmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Ems Endüstriyel; Sanayi Tipi Yer Giderinin yukarıdaki teknik şartnameye göre üretiminin yapılıp, teslim edileceğini taahhüt eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Pasivasyon Nedir: Kaynağı yapılan paslanmaz krom malzemenin sonradan paslanmaması, karbon malzemelerle temasının önlenmesi ve temas ettiğinde bulaşan karbon kalıntılarının asit ile yıkanmasıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok