x 


Motor Pizza Kutusu

Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları,ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri pizza kutusudur - Motor pizza kutusu satışı 0212 2370749
Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları,ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri pizza kutusudur - Motor pizza kutusu satışı 0212 2370749
Motor Pizza Kutusu 100315:Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları, ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri dayanıklı ve kullanışlı pizza kutusudur - Motor pizza kutusu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.935,25 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Motor Pizza Kutusu 100315

 * Motor arkası serisinde en yüksek hacimli Thermobox - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Aile boy pizzalara uygundur 

 * Bu motor pizza kutusu kırmızı renkli olup farklı renk seçeneklerimiz için de

 * 10 Adet Pizza alır (Çantasız)

 * Bölme aparatı kullanılabilir. Bu şekilde aynı anda hem sıcak hem soğuk ürünler taşıyabilirsiniz. (Bölme aparatı ekstra sipariş verilmelidir) - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Önden kilitlidir

 * Kolayca açma/kapama ve ürün yükleme/indirme özelliğine sahiptir

 * Dayanıklı ve sağlamdır

 * İç Ölçüler: 50x50x40 cm - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Ölçüler: 72x55x48 cm

 * Maksimum Kapasite: 110 lt

 * Ağırlık: 8 kg

 * Bu motor pizza kutusu AV13, AV14, AV15, AV18 ürün kodlu çantalarla uyumludur. Çantaları sitemizden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizi - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Motor Pizza Kutusu 100315:Motor pizza kutusu pizza kuryelerinin paket pizza servislerinde kullandıkları,ister pizza taşıma çantasıyla ister direkt olarak pizza paketiyle pizza taşıma işlemi yapabildikleri dayanıklı ve kullanışlı pizza kutusudur - Motor pizza kutusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok