x 


Uğur Derin Dondurucu

Profesyonel uğur derin dondurucu modelleri kaliteli ekonomik uğur derin dondurucu fiyatları sanayi tipi uğur derin dondurucu teknik şartnamesi uygun uğur derin dondurucu fiyatı özellikleri telefon 0212 2370750
Kampanyalı uğur derin dondurucu fiyatları endüstriyel uğur derin dondurucu indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı uğur derin dondurucu modelleri fabrikası telefon 0212 2370751
Uğur Derin Dondurucu Çeşitleri Üreticisi UGR-UED 280 DGT G D/S R64: Kalitesi dünyaca bilinen profesyonel uğur derin dondurucu modellerindendir. Uğur dipfrizin üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Kullanımı bakımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi uğur derin dondurucu fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu uğur derin dondurma dolaplarının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sepeti sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap uğur dipfrizlerin kullanımı temizlenmesi sepetlerini sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. uğur derin dondurucuyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel tamircisi servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 31.697,82 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Uğur Derin Dondurucu UGR-UED 280 DGT G D/S R64

* Enerji sınıfı:DBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 98,4 cm
* Derinlik: 70 cm
* Yükseklik: 89,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam hacim : 236 lt
* Çalışma sıcaklığı/dondurucu: -18/-23
* Çalışma sıcaklığı/soğutucu: +4/+6 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji tüketimi: 170 kwh/yıl
* Dondurucu ve soğutucu özelliğiyle istediğiniz yiyecek ya da içeceği uygun özelliği kullanarak saklayabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sağlam gövde yapısına sahiptir ve uzun yıllar dayanır

Uğur Derin Dondurucu UGR-UED 280 DGT G D/S R64: Büfelerde su meşrubat soğutucu, kantin ve restoranlarda dondurucu olarak kullanılabilen son derece ergonomik, kalitesiyle ön planda olan Uğur marka derin dondurucudur - Uğur derin dondurucu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok