x 


Bravilor Bonamat Çay Kahve Termosu

İmalatçısından en kaliteli bravilor bonamat sıcak çay kahve termosları modelleri en uygun bravilor bonamat çay kahve termosu fabrikası üreticisinden toptan bravilor bonamat çay kahve termosu satış listesi bravilor bonamat çay kahve termosu fiyatlarıyla
Profesyonel bravilor bonamat çay kahve termosu modelleri kaliteli ekonomik bravilor bonamat çay kahve termosu fiyatları ofis tipi bravilor bonamat çay kahve termosu teknik şartnamesi uygun bravilor bonamat çay kahve termosu fiyatı özellikleri telefon
Kampanyalı bravilor bonamat marka çay kahve termosu fiyatları ofislere bravilor bonamat çay kahve termosu indirim kampanyası imalatçısından en ucuz fiyatlı bravilor bonamat çay kahve termosu modelleri fabrikası telefon
Bravilor Bonamat Çay Kahve Termosu AIRPOT FURENTO:Profesyonel ofisler için paslanmaz çelik bravilor bonamat marka çay kahve termosu modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından 2,2 litrelik bravilor bonamat büyük çay kahve termosu fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı tutma kollu çay kahve termosu fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu farklı renklerde bravilor bonamat çay kahve termosu bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Bravilor bonamat çay kahve termosu ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.758,14 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bravilor Bonamat Çay Kahve Termosu AIRPOT FURENTO

* Paslanmaz çelik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2,2 lt kahve ve çayı doğru ısı derecesinde koruyarak muhafaza eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pompalı oluşu kolay servis ve kullanım sağlar
* Bravilor'un TH ve RLX model makineleriyle uyumludur, makinelerde demlenen kahve doğrudan demleme ünitesinin altına yerleştirilen termosa akar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tutma kolu sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 164x378 mm
* Farklı renk seçenekleri mevcuttur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bravilor Bonamat Çay Kahve Termosu AIRPOT FURENTO:Ofis tipi bravilor bonamat çay kahve termosu çalışma alanında profesyonel kullanıldığı gibi tutma kolu ile kolayca taşınabilir ve dışarıda da kullanılabilen 2,2 litrelik çeşitlerinden bravilor bonamat çay kahve termosunun imalatı profesyonel kırmızı,sarı,yeşil ve mor renklerde çay kahve termosları fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış ayrıca satılan airpot station ile birlikte sunum servis kullanışlı bravilor bonamat çay kahve termosu modelidir - bravilor bonamat çay kahve termosu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soru ve Cevapları (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Soru / isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz burada soru-cevap yok