x 


Taban Raflı Paslanmaz Tezgah

İmalatçısından en kaliteli taban raflı paslanmaz tezgah modelleri en uygun taban raflı paslanmaz tezgah toptan taban raflı paslanmaz tezgah satış listesi taban raflı paslanmaz tezgah fiyatlarıyla taban raflı paslanmaz tezgah satıcısı telefonu 0212 237075
Taban Raflı Paslanmaz Tezgah Üreticileri Fabrikası TA607DS: Endüstriyel kullanıma uygun imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu tabanında raf olan paslanmaz çelik tezgah 70x60x85 cm ölçülerindedir. Taban raflı paslanmaz tezgah yemekhanelerde fabrika askeriye mutfaklarında çalışma tezgahı olarak kullanılan 60 cm.lik taban raflı paslanmaz tezgahtır - Taban raflı paslanmaz tezgah satışı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 14.814,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Taban Raflı Paslanmaz Tezgah TA607DS

* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Taban raflı paslanmaz tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir ayaklıdır
* Ölçüler: 70x60x85 cm
* Ağırlık: 24 kg
* Hacim: 0,11 m³ - Taban raflı paslanmaz tezgah satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Taban Raflı Paslanmaz Tezgah TA607DS:Endüstriyel kullanıma uygun imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış bu tabanında raf olan paslanmaz çelik tezgah 70x60x85 cm ölçülerindedir. Taban raflı paslanmaz tezgah yemekhanelerde fabrika askeriye mutfaklarında çalışma tezgahı olarak kullanılan 60 cm.lik taban raflı paslanmaz tezgahtır - Taban raflı paslanmaz tezgah satışı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok