x 


Taban Raflı Çalışma Tezgahı

İmalatçısından paslanmaz taban raflı çelik endüstriyel çalışma tezgahları modelleri taban raflı sanayi tipi çalışma tezgahı toptan taban raflı yemekhane çalışma tezgahı satış listesi taban raflı endüstriyel mutfak çalışma masası fiyatlarıyla taban raflı
Taban Raflı Çalışma Tezgahı Çeşitleri Üreticisi TA714DS: Yemekhane hazırlık tezgahlarından çalışma tezgahı modellerinden bu taban raflı 140x70x85 cm ölçülerindeki çalışma tezgahı son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Taban raflı çalışma tezgahı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 13.218,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Taban Raflı Çalışma Tezgahı TA714DS

* Ölçüler: 140x70x85 cm - Taban raflı çalışma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık (kg): 42
* Net (m³): 0,24
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Ayarlanabilir ayaklıdır - Taban raflı çalışma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Taban Raflı Çalışma Tezgahı TA714DS:Yemekhane hazırlık tezgahlarından çalışma tezgahı modellerinden bu taban raflı 140x70x85 cm ölçülerindeki çalışma tezgahı son derece kaliteli ve kullanışlıdır - Taban raflı çalışma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok