x 


Sanayi Tipi Mutfak Tezgahı

Sanayi Tipi Mutfak Tezgahı:Paslanmaz çelik otel yemekhane aşevi restoran lokanta askeriye mutfak çalışma tezgahlarından olan bu arkası sırtlı alt raflı sanayi tipi mutfak tezgahı son derece sağlam,kaliteli ve güvenilirdir - 0212 2370749
Sanayi Tipi Mutfak Tezgahı TA608D:Endüstriyel mutfaklar için profesyonel sanayi tipi mutfak tezgahı fiyatları pastanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik sanayi tipi mutfak tezgahı modelleri üzerini boş çalışma tezgahı olarak kullanmak için endüstriyel mutfak tezgahı teknik şartnamesi büfelerde lokantalarda kullanılan sanayi tipi krom mutfak tezgahı fiyatı özellikleri paslanmaz çelik çalışma masası fabrikası yüksekliği ayarlanabilen ayaklı sanayi tipi mutfak tezgahı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.384,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Mutfak Tezgahı TA608D

Alt Raflı - Arkası Sırtlı

 * Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Sanayi tipi mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayarlanabilir ayaklıdır

 * Ebatlar; 800x600x850 mm - Sanayi tipi mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 25 kg

 * Net m3; 0,12 - Sanayi tipi mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * EAN No; 8699234417405

Sanayi Tipi Mutfak Tezgahı TA608D:Paslanmaz çelik otel yemekhane aşevi restoran lokanta askeriye mutfak çalışma tezgahlarından olan bu arkası sırtlı alt raflı sanayi tipi mutfak tezgahı son derece sağlam,kaliteli ve güvenilirdir - Sanayi tipi mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok