x 


Paslanmaz Tezgah

İmalatçısından 304 kaliteli paslanmaz mutfak çalışma tezgahları modelleri sanayi tipi yemekhanelere uygun paslanmaz mutfak tezgahı toptan paslanmaz çelik tezgah satış listesi krom paslanmaz masa fiyatlarıyla paslanmaz krom çelik tezgah satıcısı telef
Paslanmaz Tezgah Çeşitleri Üreticileri TA708BS:Sanayi tipi mutfaklar için profesyonel paslanmaz tezgah fiyatları endüstriyel mutfaklarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz çelik tezgah modelleri üzerinde hazırlık yapmak için paslanmaz hazırlık tezgahı teknik şartnamesi fabrika yemekhanelerinde kullanılan paslanmaz tezgah fiyatı özellikleri paslanmaz yemekhane mutfağı çalışma tezgahı fabrikası inox paslanmaz tezgah bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.226,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Tezgah TA708BS

- Ölçüleri; 80x70x85 cm - Paslanmaz tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Net m³; 0,13
- Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Paslanmaz tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ayarlanabilir ayaklıdır

Paslanmaz Tezgah TA708BS:Sanayi tipi paslanmaz çalışma tezgahlarından endüstriyel paslanmaz mutfak tezgahlarından bu 70 cm.lik paslanmaz tezgah balıkçılarda balık ayıklama tezgahı kafelerde yemek hazırlama tezgahı olarak kullanılmaktadır - Paslanmaz tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok