x 


Krom Mutfak Tezgahı

En kaliteli paslanmaz çalışma tezgahı döner tekerlekli evyeli bulaşık tezgahı çöp sıyırma tezgahları sürgü kapaklı kayar kapaklı tezgahlar et kesme tezgahlarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Krom Mutfak Tezgahı Çeşitleri Üreticileri ATAÇT 90: Profesyonel endüstriyel mutfaklar için paslanmaz tezgah modellerindendir. Krom mutfak tezgahının üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Temizlenmesi taşınması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi krom mutfak tezgahının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu paslanmaz mutfak tezgahının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap krom çelik mutfak masalarının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Krom mutfak masasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 13.791,47 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Krom Paslanmaz Çelik Taban Ara Raflı Çalışma Tezgahı ATAÇT 90

Krom Paslanmaz Çelikden Mamül Taban ve Ara Raflı Çalışma Tezgahı

Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahı genişliği 90 cm
Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahı derinliği 60 cm
Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahı yüksekliği 85 cm
Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahı sırt yüksekliği 6 cm.

AISI 304 kalite 18/8 alaşımlı Krom Çelik Saç ve Profilden mamul,
Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahında Üst Tabla ve taban ve ara rafı saç kalınlığı 1.20 mm,
Dikme ayak ve bağlantılar 40 40 kutu profilden,
Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahı Yüksekliği Ayarlanabilir rotil ayaklı,
Satine edilmiş dış yüzeyler,
Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahında Paslanmaz Krom Kaynaklar kullanılmıştır.

Kolay kullanım ve genel temizlik,
Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahıHijyene yardımcı maksatlı özel tasarımlıdır,
Ergonomik dizayn ve şık görünüm

Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Taban ve ara raflı paslanmaz çalışma tezgahı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Tamamı paslanmaz krom çelik saç malzemeden, Aksan tarafından imal edilmiş olan bu ürünle endüstriyel mutfakda kullanılan soğuk paslanmaz metalden ayrılıp, üstün özelliklerle satine edilmiş paslanmaz metalin eşsiz güzelliğine uzanacaksınız. Endüstriyel mutfaklardan çıkarak yavaş yavaş ev kullanıcılarına da hitap eden paslanmaz çelik bu cihazla endüstriyel kullanımın doruklarında.....  Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Krom Çelik Paslanmaz Saç ve Profilden mamul paslanmaz çalışma tezgahları ile donatılmış endüstriyel mutfaklarda hijyenik ve rahat çalışma imkanı doğar. Paslanmaz Çelik Saçdan mamul çalışma tezgahları evladiyelik ürünlerdir. Çok basit koruma önlemleri ile sizlere çok çok uzun yıllar ilk günkü gibi pırıl pırıl çalışma imkanı sunarlar. Üzerlerinde dilerseniz sebze doğrama, et dilimleme, kıvırcık, marul parçalama işlerinizi halledersiniz, dilerseniz yufka açma, mantı yapma, hamur yoğurma gibi işlemlerinizi yaparsınız. Dilerseniz setüstü küçük cihazlarınızı da bu tezgahlar üzerinde çalıştırabilirsiniz. Paslanmaz Krom Çelik Saçdan Mamul çalışma tezgahlarının, dolaplarının satışı, fiyat listesi ve satın almak istiyorsanız Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

En üst tarafındaki çalışma tezgahının haricinde en altındada malzeme ürün koymak maksatlı bir rafı daha olan ve her iki rafın ortasında birde aynı ölçülerde ara rafı olan bu çalışma tezgahının tamamı paslanmazdan yapılmıştır, ayaklarının altında yüksekliği ayarlayabilmek için ayarlı rotil ayaklar vardır. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok