x 


İnox Tezgah

İnox Tezgah:Sanayi tipi inox mutfak tezgahlarından endüstriyel inox tezgahlardan bu 60lık inox tezgah;yemekhanelerde inox hazırlık tezgahı lokantalarda fritöz ızgara tezgahı olarak kullanılmaktadır - İnox tezgah satış telefonu 0212 2370759
İnox Tezgah TA610BS:Sanayi tipi inox mutfak tezgahlarından endüstriyel inox tezgahlardan bu 60lık inox tezgah;yemekhanelerde inox hazırlık tezgahı lokantalarda fritöz ızgara tezgahı olarak kullanılmaktadır - İnox tezgah proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.968,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İnox Tezgah TA610BS

- Dimension (mm) 1000x600x850 - İnox tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Net m³; 0,14
- Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - İnox tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ayarlanabilir ayaklıdır

İnox Tezgah TA610BS:Sanayi tipi inox mutfak tezgahlarından endüstriyel inox tezgahlardan bu 60lık inox tezgah;yemekhanelerde inox hazırlık tezgahı lokantalarda fritöz ızgara tezgahı olarak kullanılmaktadır - İnox tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok