x 


İnoks Tezgah

İnoks Tezgah:Sanayi tipi tezgahlardan endüstriyel mutfak çalışma tezgahlarından olan bu 60 cm.lik inoks tezgah yemekhanelerde hazırlık tezgahı kantinlerde sandviç tost hazırlama tezgahı restoranlarda kullanılmaktadır - İnoks tezgah satışı 0212 2370751
İnoks Tezgah TA609BS:Sanayi tipi tezgahlardan endüstriyel mutfak çalışma tezgahlarından olan bu 60 cm.lik inoks tezgah yemekhanelerde hazırlık tezgahı kantinlerde sandviç tost hazırlama tezgahı restoranlarda salata meze yemek servis tabağı hazırlama tezgahı olarak kullanılmaktadır - İnoks tezgah proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 10.200,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İnoks Tezgah TA609BS

- Ölçüler; 90x60x85 cm - İnoks tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
- Net m³; 0,12 - İnoks tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ayarlanabilir ayaklıdır

İnoks Tezgah TA609BS:Sanayi tipi tezgahlardan endüstriyel mutfak çalışma tezgahlarından olan bu 60 cm.lik inoks tezgah yemekhanelerde hazırlık tezgahı kantinlerde sandviç tost hazırlama tezgahı restoranlarda salata meze yemek servis tabağı hazırlama tezgahı olarak kullanılmaktadır - İnoks tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok