x 


Çift Evyeli Bulaşık Tezgahı

Evyeli Endüstriyel Mutfak Dolabı:Endüstriyel mutfaklar için sürme kapılı evyeli dolaplı çalışma tezgahlarının en kaliteli ara raflı dolaplı evyesi olan sürme kapılı çalışma tezgahları ve çeşitli mutfak çalışma masalarının modellerinin en uygun fiyatlarıy
Çift Evyeli Bulaşık Tezgahı Çeşitleri Üreticileri ASZB716L:2 Profesyonel endüstriyel bulaşıkhaneler için çift evyeli bulaşık tezgahı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından fiyatları ekonomiktir. Temizlenmesi parlatılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi çift evyeli bulaşık tezgahı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu iki eviyeli bulaşık tezgahlarının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Paslanmaz çelik 2 evyeli bulaşık tezgahıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 36.077,81 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çift Evyeli Bulaşık Tezgahı ASZB716L

2 Bulaşık Küveti Olan Raflı Bulaşık Masası - Çift Evyeli Bulaşık Tezgahı

 * 2 Ayrı gözlü bulaşık küveti olan paslanmaz bulaşık tezgahının arkası sırtlıdır - 2 Evyeli bulaşık tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Altında malzeme rafı olan çift evyeli bulaşık tezgahının imalatı paslanmaz krom çelikle yapılmıştır

 * Yüksekliği ayarlanabilir plastik rotil ayaklıdır - 2 Evyeli bulaşık tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İki evyeli bulaşık yıkama tezgahının ölçüleri 1600x700x850 mm olup ağırlığı 54 kg.dır

 * Bulaşık yıkama tezgahındaki evyeler sol tarafa takılı olup sağ tarafa takılı1-2-3-4 evyeli bulaşık yıkama tezgahı imalatımız da vardır

 * Dikkat:Çift evyeli bulaşık yıkama masasının fotoğrafı ana hatları ile temsili olup, sadece ölçü farkından kaynaklı resim değişikliği vardır - Sürgü kapılı evyeli endüstriyel mutfak dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca özel ölçülü bulaşık yıkama küveti (1,2,3,4 eviyesi) olan çalışma tezgahlarının imalatını da yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5 metrelik her ölçüde endüstriyel mutfak krom çelik çalışma tezgahı imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çift Evyeli Bulaşık Tezgahı ASZB716L:2 Evyeli Bulaşık Yıkama Tezgahları bölümündeki bu bulaşık tezgahı haricinde endüstriyel bulaşıkhaneler için tek evyeli bulaşık tezgahları üç evyeli bulaşık yıkama masalarının da satışını yapıyoruz - 2 Evyeli bulaşık tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok